Strona główna

Zaloguj lub załóż konto
 

Strona główna : Newsy
[?]
Szukaj


[?]
Kandydaci
[?]
W serwisie
 

Kandydaci woj. Małopolskie- Świętokrzyskie
Dodane przez: adminkarolina, dnia: 2014-05-19 09:10:33

Europa Plus Twój Ruch:

1. HARTMAN Jan
2. BIŃCZYCKA Elżbieta
3. KOPYCIŃSKI Sławomir
4. MARENIN Małgorzata
5. PIĄTKOWSKI Wiesław
6. ŻAK Monika
7. ZIMNIAK Robert
8. MATHEA Anna
9. WĄTROBA Sebastian
10. STUPKIEWICZ-TUREK Agnieszka

Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke:

1. ŻÓŁTEK Stanisław Józef
2. BERKOWICZ Konrad Szczepan
3. LEWICKI Dawid Marian
4. JAMRO Szymon
5. SZTERLEJA Barbara Maria
6. CZARNEK Norbert Jerzy
7. BANDUŁA Magdalena Maria
8. RYŚ Anna Magdalena
9. SAWICKA Nina Anna
10. SZATAN Jarosław Kazimierz

Platforma Obywatelska RP:

1. GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria
2. WENTA Bogdan Brunon
3. SONIK Bogusław Andrzej
4. ACHINGER Elżbieta Jadwiga
5. ŚWIT Grzegorz Sławomir
6. GUT-MOSTOWY Andrzej Józef
7. BISZTYGA Stanisław
8. PACEWICZ-PYREK Katarzyna Maria
9. HANDZEL Ludomir Paweł
10. GĄDEK Lidia Stanisława

Polska Razem Jarosława Gowina:

1. GOWIN Jarosław
2. BIELAN Adam
3. PUCHAŁA Jan
4. EMILEWICZ Jadwiga
5. CIEŚLAK Michał
6. KRZYWDZIŃSKA Ewa
7. AUGUSTYN Paweł
8. JÓŹWIK Anna
9. SADKIEWICZ Łukasz
10. TWORZYDŁO-WOŹNIAK Iwona

Polskie Stronnictwo Ludowe:

1. SIEKIERSKI Czesław Adam
2. KOZAK Wojciech
3. KURTYKA Halina Ewa
4. SORYS Stanisław Andrzej
5. OCZKOWICZ Beata
6. PIĄTKOWSKA Monika Jadwiga
7. PAWLAK Mirosław Antoni
8. KAŁA Józef
9. KĘDZIERSKA Magdalena Dorota
10. DUTKA Bronisław

Prawo i Sprawiedliwość:

1. LEGUTKO Ryszard Antoni
2. DUDA Andrzej Sebastian
3. TERLECKI Ryszard Iwon
4. GOSIEWSKA Beata Barbara
5. MURZYN Leszek
6. PALUCH Anna
7. BARTUŚ Barbara Halina
8. PĘK Bogdan Marek
9. BUBULA Barbara Ewa
10. CZESAK Edward Stanisław

 Ruch Narodowy:

1. WINNICKI Robert Artur
2. KLUSKA Łukasz Dominik
3. KENIG Jerzy
4. KASIŃSKI Szymon Witold
5. TŁUCZKIEWICZ Agnieszka Weronika
6. PROCHOWNIK Marlena Anna
7. DOBROWOLSKI Witold Jan
8. JEDYNAK Małgorzata
9. DĘBEK Monika Anna
10. KOBYLAS Krzysztof Piotr

Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy:

1. SENYSZYN Joanna
2. SZEJNA Andrzej Jan
3. ŻURAWSKI Maciej Stanisław
4. JASKIERNIA Jerzy Andrzej
5. PIETRZYK Sławomir Jan
6. ROMANOWSKA Irena Anna
7. BERNAT Franciszek Jan
8. ORKISZ Jan
9. BARTEL Barbara
10. BIESIADA Dominika Anna

Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro:

1. ZIOBRO Zbigniew
2. WŁOSOWICZ Jacek Władysław
3. MULARCZYK Arkadiusz
4. SIARKA Edward
5. MALEC Lucyna
6. KIJ Beata Elżbieta
7. GILARSKI Mirosław Jan
8. GŁOZAK-ZEMAN Kinga Małgorzata
9. KRAMARCZYK Andrzej Antoni
10. RAKOCZY Agnieszka Edyta

Demokracja Bezpośrednia:

1. BACHLEJ Joanna Maria
2. BRONIEWICZ Michał Paweł
3. KISIELEWSKI Łukasz Piotr
4. KALISZ Katarzyna Anna
5. SKWARŁO Cezary Szczepan
6. JANIK Katarzyna Edyta
7. PASZCZA Bartosz Marek
8. KOWRYGO Marcin Andrzej

 



Powiadom znajomego | Dodaj jako startową | Wchodzisz z adresu IP: 54.226.179.247
Copyright 2004-2006 © PRiZMAT.pl | Regulamin serwisu | Zastrzeżenia prawne | Ochrona prywatności